Pewien Hindus dostał rozwód, ponieważ jego żona zmuszała go do nieustannych stosunków płciowych. Sąd uznał, że "niezaspokojona żądza seksu" wyuzdanej żony jest wystarczającym powodem do rozwiązania małżeństwa hinduskiej pary - informuje portal News.com.

Mężczyzna zażądał rozwodu w styczniu, tłumacząc, że jego żona jest "agresywna i władcza" oraz że zmusza go do ciągłego seksu od momentu ich ślubu w kwietniu 2012 - poinformowała gazeta "Deccan Chronicle"

Sędziowie rozwiązali małżeństwo, powołując się na argument nieobecności rozerotyzowanej żony na na rozprawie rozwodowej, na którą była wzywana kilka razy.

Poszkodowany mężczyzna skarżył się, że żona zmusiła go do odstawienia leków, aby zwiększyć jego sprawność seksualną. Co więcej, okazało się, że zastraszony mężczyzna - z powodu wygórowanych wymagań seksualnych małżonki - musiał poddać się leczeniu szpitalnemu!

- Mężczyzna obawiał się o dwoje życie i zdrowie. Pozwana, poprzez swoje okrutne zachowanie, uczyniła życie swojego małżonka okropnym - czytamy w pozwie.

Komentarze