Obfita czy drobniutka? Tego sporu nie da się rozstrzygnąć, bo przecież o gustach się nie dyskutuje

Jak świat długi i szeroki mężczyźni spierają się o to, jaki kształt kobiecych pośladków jest tym najatrakcyjniejszym. Jedni powiedzą, że obfita pupa jest tą, która kręci ich najbardziej, inni natomiast postawią na drobniutką, taką idealnie mieszczącą się w dłonie. Tego sporu nie da się rozstrzygnąć, bo przecież o gustach się nie dyskutuje. Pomimo to, na przestrzeni wielu lat powstały teorie, według których istnieje ścisłe powiązanie między kształtem pośladków a temperamentem naszej wybranki. Otóż kobiety, których tyłeczki kształtem przypominają soczystą gruszkę, uwielbiają pieszczoty i namiętnych kochanków, którzy będą się nimi zajmować aż do świtu. To takie seksualne egoistki. Natomiast damy z pupami w kształcie dojrzałego jabłuszka to prawdziwe amatorki mocnego i szybkiego seksu. Nie sposób z taką się nudzić. Częste zmiany pozycji to to, co lubią najbardziej. Nie zdziw się też, jeśli będzie chciała cię wykorzystać w jakimś publicznym miejscu, bowiem szybkie numerki bardzo je kręcą.

Mango

Panie z takimi pośladkami na pozór są zimne i dbają o zachowanie dystansu. Jednak kiedy trafią na tego jedynego, ujawniają swoje miękkie, namiętne wnętrze.

Jabłko

Okrąglutkie półdupki wiele obiecują, ale panowie, uważajcie! Takie tyłeczki lubią być adorowane - jak spuścisz takie "jabłuszko" z oka, od razu wpadnie w inne ramiona!

Gruszka

Taki tył twojej kochanki gwarantuje ci niezapomniane noce. Właścicielka gruszki jest gorrrąca jak czynny wulkan - prawdziwa kobieta z temperamentem!

liczi

Właścicielka takiej pupy na ogół wygląda niepozornie, często ucieka przed zalotnikami. Ale gdy już wpadnie w miłosne sieci, w łóżku jest słodka jak... liczi.

Orzech

Śliczne, zwarte, twarde pośladki jak u sportowca. To obietnica sportów ekstremalnych. Z dziewczyną o takiej pupce nigdy nie będziesz się nudził w sypialni!

Awokado

Choć wygląda apetycznie, uważaj, bo pani awokado lubi stwarzać problemy! Nagle może się okazać, że wcale nie jesteś dobry w te klocki tak jak myślałeś!

Komentarze