Szukasz partnerki na całe życie, a może na przelotny romans?

Wiele osób nie chce się przyznać, że czyta i wierzy w horoskopy. Jednak któż z nas nie podejrzał, tak z ciekawości, co los mu szykuje? Bo akurat horoskop był pod ręką, bo obok krzyżówki...

Każdy znak zodiaku charakteryzuje się innym temperamentem w łóżku i innych rozkoszy szuka. Gwiazdy podpowiadają, kto kogo powinien w tym zaganianym świecie szukać.

Baran 21.03-20.04

W łóżku nie zna dobrych manier, uwielbia dominować, doskonale wie, jak wykorzystać swoje atuty, aby uwieść swoją ofiarę. Niełatwo go zaspokoić. W łóżku oczekuje zdecydowania i konkretu.

Byk 21.04-20.05

Uwielbia delektować się seksem, jest smakoszem życia w najczystszej postaci. Długa gra wstępna, satynowe prześcieradła to jego wspaniały świat.

Bliźnięta 21.05-21.06

W łóżku lubią improwizować. Noc spędzoną z Bliźniętami można porównać do przejażdżki kolejką górską. Nie ma dla nich problemu, czy jest to winda, ciasna przebieralnia czy rodzinna uroczystość - każde miejsce jest dobre na szybki numerek.

Rak 22.06-22.07

Ceni romantyzm i odpowiedni nastrój. Partnera nie wybiera pochopnie. Podczas seksu lubi dyskrecję, woli, by kochanek nie widział, kiedy przeżywa orgazm. Gdy całkowicie się z nim oswoi, bez trudu odkrywa wszystkie karty.

Lew 23.07-23.08

Jest myśliwym. Swoich kochanków traktuje jak zdobycz. Nie zabiega o względy, skupia się wyłącznie na swojej przyjemności.

Panna 24.08-22.09

Raczej nie kusi, raczej nie zdobywa. Woli, kiedy to druga strona inicjuje miłosne igraszki. Dla partnera jest w stanie zrobić wszystko. Uwielbia się podporządkowywać, a zwykły klaps może okazać się wystarczającą zachętą, aby solidnie napsocić.

Waga 23.09-23.10

Choć na co dzień jest ułożonym, taktowym szaraczkiem, który lubi słuchać o miłości i rozczytuje się w poezji, to w sypialni jest perwersem.

Skorpion 24.10-22.11

W seksie uwielbia długie, ostre i śmiałe pieszczoty. Tak jak w dobrym filmie: najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie tylko rośnie.

Strzelec 23.11-21.12

Seks traktuje jak zabawę. Miłość nie musi iść w parze z erotycznymi przygodami. Jest gorącym kochankiem, lubiącym eksperymenty.

Koziorożec 22.12-20.01

Osobie, którą obdarzy głębszym uczuciem, potrafi zaimponować w sypialni. A wtedy jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, która potrafi podsunąć najbardziej wyuzdane fantazje.

Wodnik 21.01-19.02

Traktuje seks jako jedną z wielu namiętności w życiu. Kochanek z temperamentem to ktoś, kogo potrzebuje.

Ryby 20.02-20.03

Woli raczej dawać niż brać. Kiedy partner osiąga szczyty rozkoszy, jej wystarczy widok wijącego się w miłosnych spazmach partnera.

Komentarze