Masz na oku fajną dziewczynę i bardzo chciałbyś spędzić z nią noc? Przeczytaj...

Wszyscy wiemy, że to nie jest najłatwiejsza sprawa. Ale wystarczy poznać kilka prostych tricków, żeby mozolna droga do sypialnianych igraszek stała się krótsza i nie tak wyboista.

Panowie! Są żelazne zasady (o myciu się nie będziemy tu pisać, bo nie mamy zamiaru urągać waszej inteligencji i wyczuciu): mężczyzna musi być empatyczny i zawsze patrzeć kobiecie w oczy, przynajmniej na początku znajomości.

Wiemy, że nie jest to łatwe, ale czegóż się nie robi dla... wiadomo czego. Empatię najlepiej wykazać, plotąc opowieść o tym, jak kiedyś (na przykład w dzieciństwie) uratowaliście psiaka (właścicielce kota opowiadamy o kocie), który tonął w zimnej wodzie w stawie niedaleko domu babci. Budując taki obraz siebie jawicie się wybrance jako człek męski, bohaterski, lubiący zwierzątka, a co za tym idzie dzieci. Oczarowana taką opowieścią pani natychmiast sama otworzy drzwi do swego serca i nie tylko, rzecz jasna. Jeszcze innym sposobem jest podryw na "sierotę" - jeżeli tylko trochę się wczujecie w rolę, bez trudu opowiecie o tym, jak długo cierpieliście po tym, jak rzuciła was dziewczyna.

Każdy kiedyś trafił na swej drodze na "złą kobietę", więc nie powinno być z tym problemu. Takim sposobem budzicie współczucie - wtedy wystarczy tylko wspomnieć o tym, że najlepszym lekiem na smutki jest okład z młodych piersi... Reszta dalej potoczy się sama.

Komentarze


Moglo by tak byc prosto

Lepiej od razu powiedzieć co nam w duszy gra jest bardzo prosta